Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Onze Leveringsmethodes:
Afhalen in de apotheek
Lokale aflvering
Levering via Bpost
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.
Geneesmiddelen zijn geen gewone producten. Ze kunnen nooit teruggenomen of geruild worden. De wet verbiedt apothekers om ongebruikte geneesmiddelen terug te nemen. In het belang van uw veiligheid worden alle geneesmiddelen die u terugbrengt naar de apotheek gesorteerd bij de vervallen geneesmiddelen.
Als apothekers bieden we ook farmaceutische zorg. Na aankoop van een geneesmiddel of medisch hulpmiddel kun je ook contact met ons opnemen als je vragen hebt. Aarzel niet om contact met ons op te nemen via mail of telefoon.
Lees meer over Indicatie , Samenstelling , Interacties , Bijwerkingen , Contra indicatie , Gebruik , Gegevens en Bijsluiter .
Pijn
Welke stoffen zitten er in NEVRINE CODEINE? - De werkzame stoffen zijn paracetamol 500mg, coffeïne 50mg en codeïnefosfaathemihydraat 30mg. - De andere stoffen zijn povidone, natriumcarboxymethylzetmeel type A, magnesiumstearaat, microkristallijne cellulose, cochenille rood A (E124) (zie rubriek 2 NEVRINE CODEINE bevat 0,06mg cochenille rood A (E124)).
Met codeïne:
- Interacties met onderdrukkers van het Centraal Zenuwstelsel: stijging van het sedatief effect en
de ademhalingsdepressie.
- Interacties met MAO-inhibitoren: stijging van het sedatief effect en de ademhalingsdepressie.
- Gelijktijdig gebruik van NEVRINE CODEINE en sederende geneesmiddelen zoals de benzodiazepines of verwante geneesmiddelen verhoogt het risico op slaperigheid, ademhalingsproblemen (ademhalingsdepressie), coma en kan levensbedreigend zijn. Daarom mag gelijktijdig gebruik enkel overwogen worden als er geen andere behandelopties mogelijk zijn.
Als uw arts toch NEVRINE CODEINE voorschrijft samen met sederende geneesmiddelen, moet uw arts de dosis en de duur van de gelijktijdige behandeling beperken.
Gelieve uw arts te vertellen welke sederende geneesmiddelen u neemt en de dosisaanbeveling van uw arts strikt op te volgen. Het kan nuttig zijn om uw vrienden of familieleden te informeren over de hierboven vermelde tekenen en symptomen. Neem contact op met uw arts als u dergelijke symptomen krijgt.
Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen hebben, al krijgt niet iedereen daarmee te maken.
Codeine: - Ter hoogte van de longen kan een ademhalingsdepressie optreden, alsook een bronchospasme. - In het gastro-intestinaal stelsel van gevoelige personen kan verstopping, misselijkheid, dyspepsie voorkomen. - Het risico op verslaving en/of ontwenningsverschijnselen bij het plots stoppen werd waargenomen bij te hoge dosissen.
Coffeine: - De aanwezigheid van coffeïne kan hartkloppingen, te snelle bloedslag en misselijkheid meebrengen.
Paracetamol: De frequentie van mogelijke bijwerkingen is als volgt gedefinieerd: - zeer vaak: bij meer dan 1 op de 10 patiënten - vaak: bij 1 tot 10 op de 100 patiënten - soms: bij 1 tot 10 op de 1000 patiënten - zelden: bij 1 tot 10 op de 10.000 patiënten - zeer zelden: bij minder dan 1 op de 10.000 patiënten - niet bekend: de frequentie kan op basis van de beschikbare gegevens niet worden vastgesteld.
• Overgevoeligheid voor de werkzame stoffen (paracetamol, coffeïne en codeïnefosfaat) of voor één van de in "Samenstelling" vermelde hulpstoffen.
Ten gevolge van de aanwezigheid van codeïne :
• Bij alle pediatrische patiënten (0-18 jaar) die een tonsillectomie en/of adenoïdectomie ondergaan wegens het obstructief slaapapneusyndroom, vanwege het verhoogde risico op het ontwikkelen van ernstige en levensbedreigende bijwerkingen.
• Bij vrouwen wanneer zij borstvoeding geven
• Bij patiënten van wie bekend is dat zij ultrasnelle CYP2D6-metaboliseerders zijn.
• Bewezen ademhalingsinsufficiëntie
• Acute astma.
Volwassenen en adolescenten (> 50 kg)
Volwassenen (< 50 kg)
Kinderen en adolescenten 12-18 jaar (33-50 kg)
Toedieningswijze
CNK | 2511541 |
---|---|
Organisaties | Sterop group |
Merken | Sterop |
Breedte | 55 mm |
Lengte | 124 mm |
Diepte | 20 mm |
Hoeveelheid verpakking | 20 |
Actieve ingrediënten | codeïne fosfaat, coffeïne, paracetamol |
Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |
Om onze nieuwe look te vieren, geven we je een kortingscode van 10% op je eerste bestelling!
Shop nu en profiteer van je korting!
*Aanbieding niet geldig op geneesmiddelen.